?

Log in

 
 
05 October 2008 @ 10:22 pm
Soulmate  
I wish I had a friend like Chun is for Jae in SNAP by Mimei. (WARNING: it's NC-17 and it's kind of controversial so if you don't like it don't read, but it's good XP)

Soulmate

Who could do for me anything... and when I write anything I mean it. Even if it was sth dangerous, unmoral or stupid. Crying together, laughing together, drinking, dancing. hugging, kissing.. just anything and everything. Someone who'd have time for me always.. even in the middle of a night or when he should do sth different..  (and I'm still talking about FRIEND! no romantic feelings.. not bf/gf ^^')

But it's just a dream.. There's no friendship like this.. T_T

 
 
Current Music: Dong Bang Shin Ki - DARKNESS EYES
 
 
 
sabaku_no_lita on October 5th, 2008 08:42 pm (UTC)
oj Ayako Ayako przestań ty te ficki czytać wreszcie :D
niestety świat nie jest taki idealny. gdybym mogła to pewnie że i bym rzuciła wszystko i przyleciała do ciebie,niestety,człowiek jest ograniczonym egoistą i w pierwszej kolejności zazwyczaj myśli o sobie.
ale nie łam się,jestem pewna,że w końcu znajdziesz kogoś takiego o kim mówisz,w większym lub mniejszym stopniu :) niestety idealnego księcia z bajki nie dane nas spotkać i jakoś trzeba z ta świadomością żyć :)
HUGS :*
ayako_in_loveayako_in_love on October 5th, 2008 09:12 pm (UTC)
kiedy one są czasem dobre.. jak książka o_O i już za późno bo się uzależniłam..

wiem.. wiem.. dziekuję.. ale nie do końca o to mi chodziło.. nie chciałam, żeby to zabrzmiało jakbym czegoś wymagała od znajomych.. po prostu piszę o moich marzeniach.. bo do tej pory jeszcze nie zaznałam takiej przyjaźni jakiej bym chciała... w zasadzie nie jestem pewna czy o kimkolwiek w tym momencie mogę powiedzieć, ze jest moim przyjacielem (jeśli pominiemy potoczne znaczenie)

i akurat ten post jest TYLKO o miłości przyjacielskiej a nie o miłości partnerskiej/romantycznej (z chłopakiem/dziewczyną)

na wszelki wypadek już to sprostowałam w notce bo chyba wcześniej nie do końca to wyjaśniłam ^^'

anyway dziękuję za hugi ^^ chociaż nadal gówniano się czuję
koyakas: smilekoyakas on October 5th, 2008 09:46 pm (UTC)
zdazaja sie takie przyjaznie, nie powiem ze czesto i na zawsze... ale sa :)
jeszcze raz napisze: nos do gory :)
ayako_in_loveayako_in_love on October 6th, 2008 10:31 am (UTC)
dziękuję ^^
SumeragiAeka: junsudio_elaclaire on October 6th, 2008 05:30 am (UTC)
Czytałam tego fika i co prawda nie zgodziłabym się z tym, że jest dobry (jest wciągający, ale to inna bajka), ale wiem o co Ci w tym momencie chodzi.
Wbrew temu, co mówi większość ludzi - taka przyjaźń istnieje. Wiem, bo znam takie przypadki. Jeden nawet bardzo ekstremalny. Czasem nawet łapię się na myśleniu, że też bym tak chciała, ale gdybym za bardzo jęczała, to obrażałabym swoich przyjaciół. Zaakceptowałam już dawno temu, że takiej przyjaźni mieć nie będę, bo o ile sama potrafiłabym dać to wszystko drugiej osobie, to miałabym zbyt wielkie opory i samokontrolę, żeby brać.
I czasem jest mi przykro, źle, smutno, ale po utraceniu kilkorga szalenie bliskich mi osób w ciągu ostatnich 2-3 lat zaczynam rozumieć, że nie ma przyjaźni lepszej i gorszej. I taka "zwykła" przyjaźń może być równie dobra, co taka "wymarzona" - jest po prostu inna. W końcu uczucia są właściwie takie same, a tylko inne sposoby ich okazywania, prawda?
ayako_in_loveayako_in_love on October 6th, 2008 10:38 am (UTC)
no dobra.. moze nie dobry.. ale jest inny.. znaczy chodzi mi tu głównie o sam pomysł.. z tą grą.. ^^

nie chciałam, zeby to zabrzmiało, jakbym narzekała na swoich przyjaciół.. bo tak naprawdę w tym momencie nie mogę o nikim powiedzieć że jest moim prawdziwym przyjacielem o_O ale to tez chyba po części moja własna wina >_> dlatego to pozostaje w sferze marzeń.. bo tak naprawdę chyba sama nie potrafiłabym dać aż takiej przyjaźni.. co mnie dodatkowo smuci.. eh.. no i wiem że to też całkiem co innego kiedy ma się wspólną pasję i mieszka razem i jest się ze sobą prawie non-stop... w normalnym życiu to niemożliwe...

też właśnie niedawno straciłam najlepszą przyjaciółkę jeszcze z podstawówki.. i to też po części spowodowało i mój nastrój i tę notkę..

wiem.. dziękuję :* chciałabym sie kiedyś z Tobą spotkać, przytulić, napić, pogadać i pofangirlować XP
SumeragiAeka: simplyboadio_elaclaire on October 6th, 2008 06:35 pm (UTC)
Ja przepraszam, ale czasem ciężko mi się wysłowić na temat fika, żebym nie brzmiała jakbym się wywyższała intelektualnie nad autorami albo coś, ale po prostu jak już tak codziennie obcuję z literaturą z najwyższej półki, to jeśli coś fabularnie, językowo i emocjonalnie nie stoi na najwyższym poziomie, to już podchodzę do tego z dystansem i ironią, dlatego momentami aż się nie umiem wypowiedzieć ~_~ Linka od Ciebie dostałam na GG i czytnę jutro. Przy okazji odezwę się do Ciebie, jeśli będziesz, bo dziś niby jestem ja (choć zaraz idę), ale tak niby jestem, niby biegam po domu, sprzątam i jeszcze tłumaczę mamie rzeczy na kompie @_@~

Nie, nie! To tak nie zabrzmiało! Gome~
Hm, właśnie, ja trochę "zazdroszczę" (nie lubię tego słowa, ale nie znam odpowiedniego) ludziom, którzy mają takiego jednego przyjaciela "od wszystkiego". Co prawda mi jest dobrze z kilkorgiem przyjaciół, ale w sumie to czasem po prostu głupie, kiedy wiesz, że z jedną bliską osobą możesz porozmawiać o swoich zainteresowania, z inną o jakichś uczuciowych bzdetach, etc, a tak naprawdę nie możesz pogadać o wszystkim, bo się nie do końca dogadacie. Może to też moja wina, że mi głupio np. mówić o muzyce przy przyjaciołach, którzy są spoza fandomu, ale nic nie poradzę na moje bariery. Też mi się marzy takie dopasowanie czy jakkolwiek to nazwać, ale jak już mówiłam - ja umiem słuchać o tym, co ma mi X do powiedzenia, a gorzej, żebym ja X miała o czymś mówić i się irracjonalnie martwić czy X to interesuje. Paranoja i głupota, ale cóż.

Też bym chciała. W przyszłym roku coś trzeba będzie wymyślić, chociaż to kawał czasu ~__~

:HUG:

(i sory, że się rozpisałam)
ayako_in_loveayako_in_love on October 6th, 2008 08:23 pm (UTC)
rozumiem ^^' i w sumie też im więcej czytam ficów tym większe mam wymagania, bo na ogół większość wątków się powtarza >_>' dlatego SMAP wydał mi się ciekawy XP

emocjonalnie to mistrzowski jest Pandora Box, o którym juz tu kiedys pisałam o_O do tej pory nie mogę się zdobyć na przeczytanie kolejnego rozdziału.. już od paru miesięcy o_O za dużo mnie to kosztuje ^^' ale nie wiem czy by ci się spodobał.. bo jest chory.. psychiczny...

i w ogóle zaskoczyło mnie, że przeczytałaś SMAPa.. myślałam, ze nie czytasz NC-17 o_O

a ten co wysłałam to przeczytaj wszystkie 4 części jak autorka poleca :)

jutro na pewno będę do południa a potem to wieczorem i b chętnie porozmawiam ^^

Dokładnie.. chociaż ja akurat o Jaejoongu gadam z i przy każdym XP lol ale jeśli chodzi o inne tematy to nie z każdym mogę wszystkie poruszyć.. i to jest właśnie smutne.. eh.. moze kiedyś..

nium~

lubię jak się rozpisujesz ^^

chuu~!
(Deleted comment)
ayako_in_loveayako_in_love on October 6th, 2008 08:24 pm (UTC)
dziękuję za próbę XP

*hug*
 Deed-li-yah / Kuei-mu / Nine-tailed Fox / Fly Boy: Yoobin D:deed_li_yah on October 9th, 2008 10:07 am (UTC)
To może zabrzmieć dziwnie ale ja nikomu takiej przyjaźni nie życzę. Najpierw wszystko wydaje się być zajebiste a po czasie gdy się kończy pozostaje tylko samotność i pustka. Obecnie jestem bardziej zwolennikiem posiadania kilkoro dobrych i zaufanych znajomych niż skupiania się na jednostce i poświęcania się jej.
W ogóle teraz, gdy mam internet to - pamiętaj - zawsze gdy jestem na GG na dostępnym to znaczy, że mam dla Ciebie czas.
3maj się :*
Karolina // titoo: sex plz? => jaeho <3mors_chan on December 11th, 2008 10:05 pm (UTC)
napisz nowa notke! i sie nie dołuj, zabraniam, bo nie przyjade na Sylwestra! <3

mam nadzieje ze czytasz chociaz fiki JaeHo 8D
ayako_in_loveayako_in_love on December 21st, 2008 12:14 pm (UTC)
z tym to do Atemu XP bo z nową notką czekam na nowego laya XDXDXD

i tak przyjedziesz XP za bardzo mnie kochasz zeby nie XP
ayako_in_love: JaeSuayako_in_love on December 21st, 2008 12:15 pm (UTC)
a i bez takich ikonek w moim lj proszę (>_<)'
-purplehaze_33 on December 21st, 2008 01:02 am (UTC)
there may not be a friend like that but i'm still forcing you to be my friend, hahah.

oh...wait we're already friends! :D!

i'm thea. i can call you ayako, yes?

:D
ayako_in_love: JaeSuayako_in_love on December 21st, 2008 12:18 pm (UTC)
of course we are!~ and I'm very happy to have such talented friend XD

yup ^^ I don't mind :)

and I hope we can get to know each other more o(^o^)o